Půjčka na nádherné Vánoce není past, když…

Ten výraz vašich blízkých, když pod stromečkem najdou dárek, který si opravdu přáli. Abyste udělali radost všem, bude vás to něco stát a peníze, které jste přes rok stihli, na to našetřit, stačit nemusí. Nepropadejte ale panice, protože vám právě v této situaci pomůže nebankovní půjčka. A udělá to mnohem lépe, než produkty od banky. Proč a jak si půjčit opravdu výhodně?

Proč je nebankovní půjčka lepší?

Nebankovní půjčky poráží kontokorent i kreditní kartu hlavně dostupností. Zatímco banka požaduje prokázání vyššího a stabilního příjmu, zkoumá registry a často vyžaduje i čistý trestní rejstřík, nebankovní společnost tak přísná není. Půjčí většině lidí, dokonce i těm, kdo se v minulosti potýkali s dluhy a jejich jméno figuruje v registru dlužníků. Nebankovní rychlá půjčka boduje také cenou. Její poplatky jsou nízké, u karty vás může překvapit úroková sazba až ve výši 20% a třeba i až 100korunový poplatek za výběr peněz v hotovosti.

Zjistěte si informace o licenci

Každá společnost, která chce poskytovat nebankovní půjčky, musí mít licenci od ČNB. Tuto povinnost uložila všem novela zákona o spotřebitelském úvěru. Ta mimo jiné mění i hypoteční úvěry. Více se o ní dozvíte v tomto článku. Informaci o tom, zda společnost má nebo nemá licenci, zjistíte v seznamu na webu ČNB. Větší jistotu, že si půjčujete od seriózního poskytovatele, budete mít, když si zjistíte, jestli má členství v APNÚ. Jedná se o Asociaci poskytovatelů nebankovních úvěrů a je to dobrovolné sdružení nebankovních společností, které chtějí zlepšit nebankovní sektor a udělat půjčky ještě dostupnější.

Zdarma a do několika minut

Potřebujete peníze hned? Co byste řekli na nabídku od Via SMS. Její rychlá SMS půjčka je zcela zdarma a i vám nabízí až 8000 Kč na 30 dní (platí pro všechny nové klienty). Navíc vám peníze přistanou na účtu do několika minut, takže můžete okamžitě vyrazit na nákupy.

 

 

 

Sjednat půjčku