Nebankovní společnost je řešením

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou finanční produkty, které jsou typické hlavně pro nebankovní společnosti. Jedná se o skvělou možnost, jak získat potřebné peníze výměnou za to, že zastavíte svou nemovitost. Ptáte se, jestli je to bezpečné? Pokud budete včasně a řádně splácet jednotlivé splátky, což máte zajisté v úmyslu, tak se nemusíte absolutně čehokoliv obávat. Vše bude spolehlivé, musíte ale narazit na takovou společnost, které můžete opravdu důvěřovat. FAHD je léty osvědčená nebankovní společnost, která vám poskytuje nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti, a to bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Těšit se můžete na férové jednání a na spoustu výhod:

  • Možnost půjčit peníze až do fantastických sedmdesáti procent odhadu vaší nemovitosti
  • Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí
  • Bez jakéhokoliv zkoumání a prokazování vašich příjmů
  • Bez nahlížení do registrů dlužníků
  • Úroková sazba již od 6 p.a. podle rizikovosti, výše příjmů atd.
  • Splatnost až dlouhých 30 let
  • Předčasné doplacení splátek bez jakýchkoliv sankcí

Fotografie zastavené nemovitosti

Jak tedy postupovat, abyste mohli využít půjčku se zástavou nemovitosti i vy? Je to snadné, nejprve musíte vyplnit žádost. Následně musíte také dodat potřebné fotografie, kterých smí být maximálně deset. Alespoň na dvou fotkách musí být váš dům z exteriéru, na zbytku musí být vyfocené jednotlivé místnosti vašeho domu. Jednatelé společnosti FAHD vás co nejrychleji kontaktují a vyřídí vaši žádost do čtyřiadvaceti hodin. S vašimi penězi tedy budete moci disponovat opravdu velmi brzy, rychlost je totiž synonymem pro nebankovní půjčku se zástavou nemovitostí.

Vhodné pro každého

Na této půjčce je avšak nejlepší to, že je vhodná doopravdy pro každého. Máte malé příjmy, zápisy v registru dlužníků a nepěknou úvěrovou minulost? Pokud máte čím ručit, tak toto není vůbec žádný problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *