Úvěr a půjčka ve vaší režii

úvěrKaždý se okolo každého z nás projde alespoň jeden úspěšný člověk, který má nádherné, značkové oblečení, luxusní elektroniku nebo nejnovější model známé značky automobilů. Nebaví vás tomu jen nečinně přihlížet a sám si nic nedopřát? Už vám vyloženě vadí koukat se na fotografie přátel na internetu, kde jsou na nejexotičtějších místech a v tom nejlepším oblečení? Změňte to a přidejte se k nim! Půjčka od České spořitelny vám v tom pomůže.

Úvěr a půjčka od České spořitelny

Jelikož se Česká spořitelna snaží vyjít co nejvíce svým zákazníkům vstříc, je sjednávání půjček a úvěrů až neuvěřitelně jednoduché. Stačí například jen navštívit její internetové stránky, vybrat si konkrétní půjčku, potvrdit a již si užívat peněz. Nabídek je opravdu velké množství. Od účelových, po bezúčelové půjčky, od malých, po nejvyšší, několikamilionové, od ihned splacených, po několikaleté. Stačí si jen prostě říct, co vlastně chcete.

Spotřebitelská půjčka od České spořitelny

Jelikož třeba zatím ještě nevíte, na co půjčku budete chtít použít a bude vám stačit pouze malá finanční výpomoc, vyberte si spotřebitelskou půjčku od České spořitelny. Tu si můžete sjednat v minimální výši dvacet tisíc korun. Maximálně pak spotřebitelská půjčka může činit až 600 000 Kč. Splácet můžete po dobu maximálně sedmi let. K tomuto druhu půjčky nebudete potřebovat žádné zajištění, prokazování účelu či potvrzení o příjmu. Pro splácení si pak sami určujete výši splátek a termín v měsíci, kdy budete chtít platit. Navíc od České spořitelny získáte dvakrát ročně odklad řádné měsíční splátky, možnost snížení nebo naopak zvýšení měsíční splátky, a to až o celých padesát procent, možnost do šedesáti dnů od podpisu smlouvy o půjčce bezplatně od smlouvy odstoupit a v neposlední řadě také možnost změny data splácení. Vše máte tedy pouze ve svých rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *