Časté otázky

Na této stránce naleznete časté otázky o naší půjče. Pokud byste i přesto váhali, zeptejte se nás osobně.

Obsah

Na co si můžu půjčit?

U nás si můžete půjčit na cokoliv. Můžete si půjčit na auto, televizi, pračku, zájezd, rekonstrukci bytu, dárky pro vaše blízké, zálohy na plyn či elektřinu, opravu jakýchkoliv domácích spotřebičů. U nás si můžete zkrátka půjčit na cokoliv. Pokud půjčku potřebujete rychle, tak vám ji domu doručíme za několik hodin poté, co si zažádáte

Nejoblíbenější půjčka? Od 4000 do 80 000 Kč

Nejoblíbenější půjčka, kterou nabízíme je v hodnotě 4 – 80 tis. Kč. Díky tomu, že jde o nízkou částku, tak po vás nebudeme chtít žádného určitele ani zajištění.

Pokud máte záznam v bankovím registru – nevadí. My vám i přesto rádi půjčíme Máme širkou síť obchodních prodejdů po celé České republice, takže k vám i s penězi přijedeme až domů.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Snažíme se vám vždy vyřídit půjčku v nejkratším možném termínu. Velice rádi a často vám půjčíme již ten samý den, jaký požádáte.

Proč jsme tak rychlí? Nezdržujeme se zbytečnou admiistrativou a vše s vámi řešíme jednoduše. Vyplňte formulář na této stránce, my vám zavoláme zpět  a poté s vámi domluvíme předání peněz.

Půjčit vám samozřejmě můžeme i na váš bankovní účet. Je jen na vás, jak se rozhodnete. Spňte si své sny a potřeby rovnou. Nečekejte.

Hotovostní půjčky

Dotknete se svých peněz. Źádná čísílka v na internetu nebo bankomatech. Nabízíme vám reálné peníze na ruku. Peníze vám přineseme až domů. Stačí když vyplníte formulář zde na webu a půjčku s vámi rychle a jednoduše vyřešíme.

Bezhotovostní půjčky a za jak dlouho ji dostanete?

Chcete bezhotovostní půjčku? Máme ji pro vás. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje hotovostní půjčka, rádi vám půjčíme i bezhotovostně.  Od podepsání smlouvy půjčky vám ji připíšeme na váš účet do 13 dní.

Jaká je doba splatnosti bezhotovostní půjčky?

Doba splatnosti je 45, 60 nebo 100 dnů.

Musí mi někdo na bezhotovostní půjčku ručit?

Ne, naše bezhotovostní půjčka je bez ručitele.  Věříme, že získat půjčku může skoro každý. Svým zákazníkům nabízíme individuální posouzení schopnosti splácet s odbornou péčí. I pokud jste se někdy již dostali do finančních problémů, my to chápeme a při posuzování vaší schopnosti splácet k tomu nebudeme přihlížet.

Bez skrytých poplatků

Nabízíme vám půjčku bez skrytých poplatků a bez sankcí z prodlení. Nejsme jako banky, které vám nabízí spoustu rádoby výhodných produktů a ve výsledku zaplatíte na skrytých poplatcích nemalé částky.

Za náš proklientský přístup jsme byli oceněni i organizací Člověk v tísni.

Získám od vás smlouvu?

Samozřejmě. Naše smlouva je jednoduchá a přehledná. Tvoří ji jediná stránka papíru, kde je uvedena výše půjčky, výše splátky a délka splátkového období. Vše je jasné a přehledné.

Pokud byste i přesto měli k naší smlouvě nějaké otázky, náš obchodní zástupce, který s vámi přijde smlouvu uzavřít vám na vše rád odpoví. Sami uvidíte, že naši obchodní zástupci jsou přátelští lidé a pro vaši situace budou mít pochopení.

Kde mohu půjčku získat?

Půjčku získáte kdekoliv po celé České republice. Rádi vám půjčíme kdekoliv se nacházíte.Máme síť 3 tisíc obchodních zástupců, takže vás rádi obsloužíme přímo  u vás doma.