Česká spořitelna rychle půjčí i na auto

Česká spořitelna rychle půjčí i na auto

Česká spořitelna rychle půjčí i na autoRychlá půjčka na auto je nabízena prakticky každým ekonomickým subjektem, který se pohybuje na poli půjček a úvěrů. Výjimkou není ani Česká spořitelna, u které si taktéž můžete půjčit třeba zrovna na auto. Jedná se o Spotřebitelský úvěr, který je Českou spořitelnou poskytován na nejrůznější spotřebitelské zboží.

Rychlá půjčka na auto od České spořitelny

Půjčit si můžete až 600 000 korun, což je dostatečně vysoká částka jak na ojeté, tak i na zbrusu nové auto. Nezáleží pak, jakou značku jste si vyhlédli. Nejnižší částka, která je takto Českou spořitelnou nabízena, je 100 tisíc korun. Peníze pak můžete čerpat buď hned, a to jednorázově, nebo postupně podle vaší aktuální potřeby. Navíc Česká pojišťovna může rovnou poslat sjednanou částku prodejci, u kterého auto chcete koupit, tudíž se již nemusíte zdržovat zdlouhavým internetovým bankovnictvím, nebo jinými úkony. Splácení je zajisté další důležitou oblastí, která vás zajímá. Konkrétně u tohoto typu půjčky můžete měsíčně splácet po dobu až deseti let.

Kolik budu splácet, když…?

Deset let je velice dlouhá doba. Každého tedy určitě zajímá, kolik bude měsíčně splácet, aby se na nadcházejících deset let mohl dostatečně připravit. Budete-li si chtít půjčit na skutečně velice luxusní vůz, například 500 000 korun, budou vám nejvyšší splátky naúčtovány samozřejmě pro nejkratší období, tedy jeden rok. To budete splácet až 45 tisíc korun měsíčně. Pokud si však splácení rozložíte na další dobu, budou se splátky snižovat až na částku okolo 7 000 korun.

Rychlá půjčka 500 000 korun na auto od České spořitelny na pět let

Dejme tomu, že si vyberete prostřední možnost, tedy že budete splácet pouze po dobu pěti let. To je asi nejlepší možná volba, jelikož to není přehnaně dlouhé ani krátké období a přece jen si můžete být alespoň trochu jisti například svým zaměstnáním a svojí budoucností. V takovém případě tedy budete splácet 11 215 korun měsíčně, úroková sazba bude stanovena na 12,17 procentech a celková částka, kterou České spořitelně vrátíte, bude činit 677 880 korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *