Když si chcete půjčit, srovnejte nabídky – jednoduše a prostřednictvím internetu!

Pokud potřebujete půjčku a nevíte, jak na to, je to vlastně jednoduché. Zapněte internetový prohlížeč a začněte postupně srovnávat nabídky, nic lepšího totiž udělat opravdu nemůžete – a to myslíme opravdu bez jediné kapky sarkasmu. Na internetu je totiž o půjčkách vše, najdete také informace o jejich poskytovateli a další zajímavosti, které by jinak bylo jen těžko dohledat.

Dát k sobě dvě nabídky a mít dřív jasno, to je v tomto případě celá věda

Porovnat půjčky je otázkou minut, je to vlastně hlavně řeč čísel. Pokud je totiž položíte vedle sebe, hovoří jasnou řečí. Kolik by stálo půjčit si pět tisíc tam a kolik jinde? Pak je tu ještě pár relativních drobností, na které si je třeba dát pozor. Co máme například na mysli? Jednoduše, musíte vědět, s kým se bavíte…

  • Prověřte si poskytovatele co možná nejvíce. Měli byste mít jasno, s kým máte tu čest.
  • Zkontrolujte si nabídku doplňkových služeb. Je možné změnit výši splátek či je odložit?
  • Pověst je nadevše. Jakákoliv reference, kterou si můžete přečíst, je tu vskutku velkým plus.

Nemusíte podstupovat žádné dlouhé jednání, protože dnešní svět půjček se neustále zrychluje, a to vlastně i díky internetu. Chcete-li peníze ihned, také je budete mít. Stačí splnit pár základních kritérií, jež si nebankovní poskytovatelé kladou (a z nichž některé jim přímo ukládá nový zákon z prosince 2016). Nejde ale o nic, čemu by nemohl vyhovět takřka každý žadatel, v mnoha případech jde jen o formalitu. Rychlá půjčka je totiž dostupná všem, kteří mají trvalý pobyt na území ČR, doloží plnoletost pomocí občanského průkazu a trvalý příjem, díky němuž budou mít na splácení dlužné částky dostatek prostředků. Pak už nic nebrání tomu, abyste půjčku dostali, žádná kontrola registru dlužníků se konat nemusí – nebankovní poskytovatelé by na podobném kroku ostatně dost tratili.

Stačí jen, že prokážete svou bonitu trvalým příjmem. Samozřejmě, nemusí jít jen o příjem ze zaměstnaneckého poměru nebo podnikání. Klidně to může být i výměra penze. Důležité také je, že není třeba – alespoň v drtivé většině případů – dokládat účel půjčky. Jednoduše si chcete půjčit peníze a tím veškeré podobné otázky končí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *