Lze získat půjčku bez podpisu smlouvy? Prozradíme vám to!

Lze získat půjčku bez podpisu smlouvy? Prozradíme vám to!

Lze získat půjčku bez podpisu smlouvy? Prozradíme vám to! Podepsat smlouvu a získat peníze – to je klasický, námi všemi velice dobře známý způsob získávání půjčky. Ovšem je skutečně nezbytně nutné podepisovat štosy papírů a navštěvovat nespočet poboček a úředníků, abychom se k vysněným penízkům dostali? Odpověď zní NE!

Půjčka bez podpisu smlouvy (lze získat?)

V dnešní době lze totiž získat půjčku už i bez nutnosti podepsat jakoukoliv smlouvu. A kdo takové půjčky poskytuje? Rozhodně se zatím ještě nejedná o bankovní společnosti, ale spíše o soukromé subjekty. Jako příklad zde můžeme uvést společnosti zaplo.cz, Click Credit nebo Ferratum. U těchto tří dostanete jednoduše půjčku, aniž byste museli někam chodit, něco podepisovat nebo něco vyřizovat.

Jak získáte půjčku bez nutnosti podepsat smlouvu?

V prvé řadě musíte navštívit internetové stránky vámi vybrané společnosti poskytující půjčky, a to například Ferratum. Zde si, stejně jako u jiných společností, nejprve vyberete částku, dále dobu splatnosti a potvrdíte. Dále se dostanete k online formuláři, který vyplníte. A jako poslední svoji žádost odešlete. Do několika minut vám přijde na váš mobil nebo na váš e-mail zpráva se schválením žádosti a do dalších několika minut, maximálně však hodin, už budete mít penízky u sebe. Během tohoto celého procesu nebudete muset nikam jít a ani nic podepisovat. Prostě všechno uděláte jednoduše online.

V čem je háček?

Bojíte se, že bude někde háček? Že na vás například společnost vyrukuje s novými podmínkami? Nemusíte se vůbec ničeho bát! Během sjednávání půjčky totiž potvrdíte obchodní podmínky dané společnosti, ve kterých je jednoznačně dáno, že tímto potvrzením souhlasíte s podmínkami půjčky a že toto potvrzení prakticky slouží místo podpisu. Pokud by v budoucnu přece jen nastal nějaký problém, rozhodně jste v právu a nemusíte se ničeho bát!

Shrnutí půjček bez smluv

Na závěr tedy shrneme, že se rozhodně online půjček nemusíte bát, ale naopak jich plně využívat! Jedná se o velice praktickou službu, na kterou budou postupně přecházet všechny instituce. To si však ještě budete muset počkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *