Půjčka na nádherné Vánoce není past, když…

Ten výraz vašich blízkých, když pod stromečkem najdou dárek, který si opravdu přáli. Abyste udělali radost všem, bude vás to něco stát a peníze, které jste přes rok stihli, na to našetřit, stačit nemusí. Nepropadejte ale panice, protože vám právě v této situaci pomůže nebankovní půjčka. A udělá to mnohem lépe, než produkty od banky. Proč a jak si půjčit opravdu výhodně?

Proč je nebankovní půjčka lepší?

Nebankovní půjčky poráží kontokorent i kreditní kartu hlavně dostupností. Zatímco banka požaduje prokázání vyššího a stabilního příjmu, zkoumá registry a často vyžaduje i čistý trestní rejstřík, nebankovní společnost tak přísná není. Půjčí většině lidí, dokonce i těm, kdo se v minulosti potýkali s dluhy a jejich jméno figuruje v registru dlužníků. Nebankovní rychlá půjčka boduje také cenou. Její poplatky jsou nízké, u karty vás může překvapit úroková sazba až ve výši 20% a třeba i až 100korunový poplatek za výběr peněz v hotovosti.

Zjistěte si informace o licenci

Každá společnost, která chce poskytovat nebankovní půjčky, musí mít licenci od ČNB. Tuto povinnost uložila všem novela zákona o spotřebitelském úvěru. Ta mimo jiné mění i hypoteční úvěry. Více se o ní dozvíte v tomto článku. Informaci o tom, zda společnost má nebo nemá licenci, zjistíte v seznamu na webu ČNB. Větší jistotu, že si půjčujete od seriózního poskytovatele, budete mít, když si zjistíte, jestli má členství v APNÚ. Jedná se o Asociaci poskytovatelů nebankovních úvěrů a je to dobrovolné sdružení nebankovních společností, které chtějí zlepšit nebankovní sektor a udělat půjčky ještě dostupnější.

Zdarma a do několika minut

Potřebujete peníze hned? Co byste řekli na nabídku od Via SMS. Její rychlá SMS půjčka je zcela zdarma a i vám nabízí až 8000 Kč na 30 dní (platí pro všechny nové klienty). Navíc vám peníze přistanou na účtu do několika minut, takže můžete okamžitě vyrazit na nákupy.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *