Půjčky se zástavou nemovitosti: komu jsou určeny a jaká rizika s sebou nesou?

Srovnání spořicích účtů

Když chcete spořit peníze, máte hodně možností. Jedním z nich je třeba alternativa, při které zvážíte srovnání spořicích účtů. Ty totiž nabízejí všechny moderní banky, je to totiž skvělá šance na získání nových klientů. Zhodnoťte své finance zcela bez rizika, půjde to doslova jako po másle. Možností je hned několik, nechte si proto od nás nezávisle a nezávazně poradit, která by mohla být ta vůbec nejlepší.

Úroky mohou být i jednoprocentní

Úrok, který přesáhne až jedno procento ročně. Takové zhodnocení zní rozhodně zajímavě, tak proč toho nevyužít? Vedení spořicího účtu je zcela zdarma, všechny jeho náležitosti a čísla si můžete přehledně zdokumentovat pomocí internetového nebo mobilního bankovnictví. Takže čeho se vlastně obávat? Peníze budou naprosto bezpečně uloženy, někde je můžete i vzhledem k nízké aktuální inflaci docela zajímavě zhodnotit.

Co třeba Air Bank spořicí účet? Úroková sazba nad hranicí jednoho procenta, když navíc není potřebný žádný takzvaný „minimální vklad“. Vedení účtu zdarma, bezplatný výběr z bankomatů také bez poplatků. Úroky budou připisovány měsíčně, nikoliv ročně, takže budete mít okamžitou jistotu zhodnocení. Otevřete si účet klidně i online formou, peníze budou kdykoliv k dispozici – nejste vázáni tím, že se musí na účtu rok nebo pět let ponechat, abyste měli připsán slíbený úrok.

Spořicí účet má velkou oblibu

Zlaté doby devadesátých let, kdy se dalo spořit s velmi zajímavým zhodnocením, jsou sice už dávno pryč, ale přesto jsou takzvané spořicí účty hodně oblíbenou záležitostí. Spořicí účet je prostě nesmrtelný hit, peníze máte vsazené úplně najisto, není to nic rizikového, nepřijdete ani o jediný haléř.

A co třeba ING konto, co to nám přináší za zajímavou nabídku? Pojďme si o tom říci něco trochu bližšího. Mobilní bankovnictví a bezplatný výběr z bankomatu je zcela zdarma, stejně jako vedení účtu. Úroková sazba zní velmi zajímavě, dosahuje hranice až 0,7 procentního bodu. Bezplatné založení i zrušení, které bude navíc otázkou klidně i pár minut, takže co více ještě chtít? ING má prostě hodně zajímavou alternativu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *