Bezúročné půjčky 2015 – opravdu existují?

Bezúročné půjčky 2015 – opravdu existují?

Bezúročné půjčky 2015 – opravdu existují?Jistě vás při zahlédnutí slovního spojení „bezúročné půjčky“ napadlo, zda takový produkt opravdu funguje nebo se jedná pouze o promyšlený marketingový tah. Jelikož nás tato skutečnost také zajímá, rozhodli jsme se věnovat tento článek právě těmto bezúročným půjčkám, které si můžete během roku 2015 sjednat u celé řady poskytovatelů. Kde je pravda a v čem je háček? To a ještě mnohem více informací se dozvíte na následujících řádcích.

Zaručeně nejvýhodnější bezúročná půjčka roku 2015

Zní tento slogan líbivě? Aby ne! Vždyť kdo by nechtěl využít této atraktivní nabídky, která je vlastně takovou bezplatnou finanční injekcí, jíž po Vánocích potřebuje řada z nás? Nenechte se zmást pěkným titulem. I přesto, že existují společnosti, jež bezúročné půjčky skutečně nabízí, částka, kterou za půjčku zaplatíte, se rozhodně nebude rovnat nule. Ba právě naopak. Tyto společnosti si často účtují nejrůznější druhy poplatků, jež mohou i několikanásobně převyšovat klasické úroky standardních půjček. Nejčastěji se v této souvislosti setkáte s poplatkem za zprostředkování nebo poskytnutí a vyřízení půjčky, ale narazit můžete i na poplatek související s prodloužením lhůty splatnosti nebo pokutou za její překročení. V každém případě se nejedná o půjčky, které by byly nikterak zvláště výhodné.

Kdo bezúročné půjčky nabízí?

Tento finanční produkt je v drtivé většině doménou nebankovních společnosti. U bank se setkáte s klasickou půjčkou, u níž budete již dopředu znát přesnou úrokovou sazbu. Pokud však se svou prosbou o finanční injekci zamíříte k bance, nemusíte pochodit. Máte-li záznam v registru dlužníků nebo nějaké nesplacené závazky z minula, banka vám s největší pravděpodobností půjčku neposkytne. V této situaci vám pak nezbyde nic jiného, než se obrátit právě na nebankovní společnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *