Půjčka na auto třeba až 800 000 Kč – kde ji seženete?

Půjčka na auto třeba až 800 000 Kč – kde ji seženete?

Půjčka na auto třeba až 800 000 Kč – kde ji seženete?Půjčit si na auto dnes můžete úplně kdekoliv. V bance, u soukromé společnosti, u podnikatele, u rodiny. Půjčka od půjčky se liší, každá má různé parametry, podmínky a požadavky na klienta, u každé je stanovena odlišná maximální výše, kterou si můžete sjednat, a samozřejmě i doba splatnosti je rozdílná. Popsaná půjčka na auto v tomto článku bude tedy pouze od jedné banky, a to od GE Money Bank.

Půjčka na auto do pěti minut na účtu

GE Money Bank poskytuje zejména Expres půjčku, kterou můžete využít absolutně na cokoliv, třeba i na nové nebo ojeté auto. Sjednat si ji můžete na částku od 20 000 do 800 000 Kč, a to až na 96 měsíců. Pokud budete splňovat všechny podmínky určené bankou, které popíšeme níže, obdržíte penízky už do pěti minut na váš osobní účet. Již tedy do 20 minut může být zbrusu nový plechový miláček váš.

Jaké podmínky musíte splňovat?

GE Money Bank samozřejmě klade na své klienty určité požadavky a podmínky, které musí bezpodmínečně splňovat. Jedná se o minimální věk 18 let, trvalé bydliště a kontaktní adresa na území ČR, trvalý zdroj příjmů, jež musí pravidelně činit alespoň 5 000 Kč a běžný účet vedený u GE Money Bank. Toto všechno doložíte klasicky dvěma průkazy totožnosti, dále dvěma telefonními kontakty a dokladem o trvalém příjmu.

Co byste ještě měli vědět o půjčce od GE Money Bank?

Půjčku samozřejmě budete muset splácet, a to naprosto běžnými splátkami třeba rovnou z vašeho bankovního účtu. Úroková sazba bývá právě u tohoto finančního produktu stanovena od 7 % ročně. Kupříkladu u půjčky 400 000 Kč na nové auto, kterou budete splácet dva roky, vám bude vypočítána úroková sazba 9,20 % a celkem tedy zaplatíte 439 454 Kč. Nejnižší úroková sazba je u GE Money Bank tedy u nejkratších dob splácení, naopak nejvyšší u těch nejdelších. I tak si vlastně můžete řídit výhodnost svého úvěru.

Půjčka na auto nebo na něco jiného?

Jelikož je půjčka od GE Money Bank do maximální výše 800 000 Kč, můžete si jí sjednat nejen na nové auto, ale také třeba na nové vybavení do bytu či na krásnou dovolenou. Ještě před samotným sjednáním tedy určitě přemýšlejte i o jejím možném dalším účelu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *