Co dělat, když potřebujete peníze ihned

Dostat se do situace, kdy potřebujete půjčit peníze prakticky ihned, není vůbec tak těžké, jak by se mohlo zdát. Je jasné, že v takovém případě nemáte příliš mnoho času na zdlouhavé vyjednávání úvěrů a řešení formalit. Jak v takovém případě vyřešit své problémy? Zkuste půjčku. Na trhu je mnoho poskytovatelů, kteří nabízejí řešení pro každého žadatele.

Při hledání vhodného poskytovatele půjčky je důležité si dopředu rozmyslet, jaký úvěr chcete a kolik peněz potřebujete. Podle toho pak zvolte druh půjčky.

penize-ihned

Půjčky do 10 000 Kč

Do 10 000 Kč se většinou poskytují malé nebankovní půjčky. Tento druh úvěrů se využívá především v období před výplatou. Peníze můžete získat velmi rychle na účet, maximálně do druhého dne. Většinou není potřeba doložit příjmy, stačí vám občanka, mobil a bankovní účet. Žádost si podáte přes internet nebo vyřídíte půjčku prostřednictvím SMS zprávy. Mezi známé poskytovatele těchto půjček patří např. Perfect Money, Ferratum či Credition.

Půjčky do 150 000 Kč

Jestliže potřebujete vyšší částky a nemusí to být krátkodobá půjčka, nabízí se vám možnost půjčit si větší obnosy od nebankovních společností. Využít je možné například nabídku od společnosti Provident Financial ve výši 80 000 Kč, či od společnosti Home Credit, kde získáte až 200 000 na 84 měsíců. U Home Credit je ovšem vyřízení o něco složitější a jsou prověřovány registry.

Jestliže chcete využít půjčku před výplatou a zároveň potřebujete více než 10 000 Kč, je zde pro vás Kouzelná půjčka, která je ve výši až 50 000 Kč. Tato nabídka je ovšem určena pouze pro klienty, kteří si již někdy u společnosti půjčili.

Rychlost a transparentnost

Půjčky ihned se vyznačují především, jak již z názvu vypovídá, svou rychlostí. Jsou ideálním řešením v nouzi a navíc díky dnešní široké nabídce, nebudete mít problém si takovou půjčku vyřídit a získat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *