Hypotéka pro každého? Americká hypotéka bez registru

Pokud sníte o lepším bydlení, ale nedostávají se vám na něj peníze, potom se jako většina lidí budete muset uchýlit k hypotéce. Ale co dělat, když se k Vám banky obracejí zády a nemůžete čekat, že od nich hypotéku dostanete? Potom tu máte i další možnosti. Tou nejlepší je jistě americká hypotéka bez registru, která dává každému stejné šance, bez ohledu na příjmy, či záznamy v registrech.

money

Na nebankovní hypotéky se v dnešní době obrací stále více lidí z různých vrstev. Nejedná se pouze o ty, kteří by u banky neuspěli, ale i o ty, kteří chtějí peníze rychle a chtějí se vyhnout složitému a zdlouhavému papírování. Americká hypotéka má totiž mnoho výhod, které byste jinde hledali jen velmi obtížně. Nemusíte dokládat účel půjčky, který je přeci Vaší soukromou věcí. Nečeká Vás ani nahlížení společností do registrů. Vyřízení je tedy opravdu rychlé, stejně jako i vyplacení peněz. Americká hypotéka bez registru má pouze dvě podmínky, abyste ji mohli získat. Tou první je věk alespoň 18 let a tou druhou zástava nemovitosti. Pokud tyto dvě podmínky splňujete, potom už se připravte na vyplacení až 70 % z odhadní ceny nemovitosti. A jakou nemovitost tedy můžete zastavit? Jakoukoliv, která je ve Vašem vlastnictví, či ve vlastnictví spoludlužníka. Může jít o byt, dům, chatu, chalupu, garáž, a jiné.

Jaké jsou další výhody americké hypotéky bez registru?

  • Vyplacení peněz již do 24 hodin od podání podkladů
  • Nízký úrok jako v bance a nízké měsíční splátky
  • Splatnost až na 30 let
  • Vyřízení opravdu snadno a rychle
  • Žádné poplatky předem – odhad nemovitosti zdarma
  • Možnost vyplacení exekuce, či konsolidace půjček

Jestliže potřebujete peníze opravdu rychle, potom je americká hypotéka opravdu ideálním řešením. Může Vám pomoci splnit si Vaše představy o lepším životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *