Nebankovní hypotéka Vám dá peníze, které potřebujete

Většina lidí má velké sny, ať už je to lepší bydlení, nové auto, nebo třeba nezapomenutelná dovolená. Protože však většina z nás nemá peníze na to, abychom si takové sny splnily, raději na ně zapomeneme, aby nás nemohlo tížit, že na ně nedosáhneme. Ale co když je tu možnost, jak získat peníze na cokoliv opravdu snadno a rychle?

 

Nebankovní hypotéka je velmi výhodnou půjčkou, která Vám poskytne peníze opravdu na cokoliv. Přitom Vás nečeká složité papírování. Nemusíte totiž dokládat příjmy a vyhnete se dokonce i nahlížení do registrů. Jediné, co Vám k získání nebankovní hypotéky stačí, je plnoletost a zástava nemovitosti. A ačkoliv jinde se setkáte s poskytnutím hypotéky maximálně do 65 let věku, tato výhodná nebankovní hypotéka může být poskytnuta až do 90 let věku. Je to tedy skvělá možnost i pro důchodce, jak si svůj důchodový věk zpříjemnit splněním svých snů.

bankovky

Kromě již zmíněných výhod jsou tu ještě mnohé další:

  • Žádné zdlouhavé papírování a čekání na schválení – peníze dostanete již do 24 hodin
  • Délka splácení od 1 roku do 30 let
  • Financování nemovitosti jakékoliv velikosti a hodnoty až do 70 % její odhadní ceny
  • Úrok stejný jako v bance
  • Hypotéka je bezúčelová – peníze můžete použít opravdu na cokoliv, včetně konsolidace půjček či vyplacení exekuce
  • Odhad nemovitosti zdarma
  • Žádné skryté poplatky, ani poplatky předem
  • Férové a rychlé jednání

 

Pokud se Vám nedostává peněz na to, abyste si splnily své plány a sny, může pro Vás být nebankovní hypotéka snadným řešením. Dokonce Vás může dostat i z vážné finanční tísně. Díky tomu, že nedochází k nahlížení do registrů, totiž tuto hypotéku snadno získají i ti, kteří by v bance rozhodně neuspěli. S nebankovní hypotékou mají šanci všichni, včetně maminek na mateřské, důchodců a nezaměstnaných. Musíte si však být jisti, že ji dokážete splácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *