Máte záznam v registru? Nevadí, i tak můžete půjčku dostat

Pro ty, kteří nemají žádné dluhy, nejsou uvedeni v žádných registrech dlužníků a mají dostatečný prokazatelný příjem, je získání úvěru celkem snadnou záležitostí – obvykle si mohou půjčit v kterékoli bance. Někteří zájemci o půjčku ale u žádné z bank šanci nemají – nejčastěji jde o osoby se záznamem v registru SOLUS, smůlu ale mají i nezaměstnaní nebo lidé s příliš nízkým příjmem. Nebankovní společnosti ale nabízejí alternativu, která je dostupná téměř všem. Jaké možnosti mají lidé, kteří chtějí půjčku, ale mají negativní zápis v registru?

Základní podmínky pro získání půjčky bez registru

Naprosto základním požadavkem je logicky věk minimálně 18 let. U některých společností je věková hranice i vyšší, v některých případech až 23 let. Nikdy ale nemůže získat úvěr člověk, kterému ještě nebylo 18. Další podmínkou je velmi často také bankovní účet – nebankovní poskytovatelé obvykle umožňují výplatu půjčky výhradně převodem a tak se zájemci o úvěr bez účtu neobejdou. U některých úvěrových společností musí mít klient svůj vlastní bankovní účet (ověřuje se to tzv. registračním poplatkem ve výši jedné koruny), u jiných je možné nechat si peníze poslat na účet někoho ze známých. Jen málo poskytovatelů pak umožňuje výplatu půjčky v hotovosti, navíc se na tento typ půjčky často vztahují i vyšší poplatky.

Pokud si o úvěr chcete požádat u některé z menších společností, neobejdete se ani bez přístupu na internet, dnes už je běžné, že se menší úvěry dají sjednat pouze online. V některých případech se vyžaduje i potvrzení o příjmech, to se ale týká spíše vyšších částek, u tzv. SMS půjček obvykle žádné doložení příjmů nutné není.

Sjednání půjčky přes internet je pohodlné a rychlé

Sjednání půjčky online není nic obtížného a zvládne jej úplně každý uživatel internetu. Většinou stačí vyplnit jen krátký formulář, v němž se uvádějí základní osobní a kontaktní údaje, jen výjimečně je potřeba nahrát kopii dokladů nebo jiné dokumenty. Vyplnění formuláře je tak otázkou několika minut, pokud si navíc o úvěr požádáte během pracovní doby, měli byste během pár minut získat rozhodnutí o schválení či zamítnutí žádosti.

I výplata půjčky bez registru bývá velice rychlá, zde ale záleží jednak na okamžiku, kdy jste si žádost podali, kromě toho hraje roli i to, u kterého bankovního ústavu máte vedený účet. U některých společností tak může být rychlejší cestou volby hotovostní půjčky, kterou lze získat i během víkendu (ať už od obchodního zástupce nebo při výběru v obchodním místě).

 2

Které půjčky bez kontroly registru se vyplatí?

Nebankovní půjčky jsou samozřejmě výhodné především pro jejich poskytovatele, nicméně jsou i takové, u kterých i klienti nemají co ztratit. Jedná se především o úvěry, jež můžete získat napoprvé zcela zdarma, aniž byste museli uhradit jakýkoliv úrok nebo poplatek. Do této kategorie patří např. Japonská půjčka nebo půjčka Zaplo. V obou případech jsou ale kontrolovány registry dlužníků, takže zdaleka ne každý může takový úvěr získat. Skvělou alternativou pro ty, kteří už v registru jsou, ale rádi by získali výhodný úvěr, je nebankovní půjčka CreditAir.

CreditAir – spolehlivá půjčka s prodlouženou dobou splatnosti 

Většina rychlých krátkodobých půjček se od sebe příliš neliší a společným jmenovatelem je doba jejich splatnosti – obvykle je maximum 30 dní. Půjčka CreditAir je ale v tomto ohledu výjimečná – nabízí možnost úhrady na dvě samostatné splátky s celkovou dobou splatnosti na rekordních 75 dní. I s touto výhodou je navíc poskytována napoprvé zdarma až do výše 6 000 Kč. Vzhledem k relativně mírným požadavkům je CreditAir jednou z nejlepších českých půjček bez registru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *