Půjčka doručená až domů v hotovosti – Kdo a kde půjčí

V jednom z minulých článků jsme se věnovali srovnávači půjček (Srovnání půjček v srovnávači) a snažili jsme se s jeho pomocí najít různé typy půjček. Zkoušeli jsme například hledat, které společnosti nám dají 100 000 Kč bez registru. Nebo které nebankovní firmy vyplatí ještě dnes na účet 50 000 Kč bez doložení příjmu.

Kdo mi doručí půjčku v hotovosti až domů

Narazili jsme na velmi zajímavý dotaz – existuje zde někdo, kdo by přijel až ke mně domů a půjčil mi peníze v hotovosti? Zkusme se na to podívat do srovnávače (viz odkaz v prvním odstavci).

Začneme zadáním podmínek, které jsme schopni splnit. Zadejme tedy, že máme nějaký příjem, máme třeba i zaměstnání. Ale nemáme čistý registr, nemáme zástavu nemovitosti a nemáme ani bankovní účet. A aby to bylo ještě zajímavější, tak si nechejme zobrazit jen nebankovní půjčky. Skryjme ty bankovní.

Jaký je výsledek? Srovnávač nám nabídl rovnou 4 různé společnosti, které jsou schopny tyto podmínky splnit. Tedy vidíme 4 společnosti, které nám doručí peníze až domů v hotovosti. Pokud by jsme opravdu o tyto peníze měli zájem, co by jsme museli udělat dále? Jelikož jsme získaly ve výsledcích 4 různé poskytovatele, tak by bylo moudré u každého z nich kliknout na tlačítko Info. Které by nám zobrazilo podrobnosti o dané nabídce. Včetně úrokové sazby, RPSN, celkové splatné částky a přeplacení žadatelem. A vybrali by jsme si toho nejvýhodnějšího poskytovatele. Posledním krokem by již jen bylo kliknutí na tlačítko Online žádost a podání žádosti přímo na stránkách dané firmy.

Koho jsme si vybrali, kdo nám přiveze peníze až domů?

Podívali jsme se na podrobnosti všech 4 společnosti a nejvíce nás zaujal následující produkt: <a href=“http://www.srovnavacpujcek.cz/srovnani/produkt-29/“>Půjčka až do domu, přijedeme i o víkendů a půjčíme peníze,  maximálně až 90 000 Kč na 24 měsíců</a>.

Tato společnost nabízí, že po podání žádosti během 4 hodin (tedy ještě dnes) přijedou a půjčí peníze v hotovosti. A fungují i o víkendu. Nabízejí 6 000 Kč 90 000 Kč. A případně i 130 000 Kč, v tom případě ale už nevyplácejí v hotovosti a nejezdí k Vám domů, ale posílají je na bankovní účet.

Srovnávač nám nabídl i další 3 konkurenční firmy. Ty jsme ale postupně vyřadili z toho důvodu, že buď nabízeli nižší částky nebo měly náročnější podmínky. Zmíněná první firma Vám poskytne až 90 000 Kč, nevyžaduje zástavu, vyžaduje pouze zaměstnání. Funguje i o víkendu. A jezdí za Vámi až domů a vyplácí hotovost. Tedy nejvýhodnější nabídka v této oblasti.

Chcete si udělat vlastní srovnání nebo se podívat na zbylé 3 nabídky? Můžete tak učinit na internetových stránkách zmíněných v prvním odstavci, které jsme k získání těchto výsledků využily. Srovnání nebankovních i bankovních půjček nabízejí zdarma a nevyžadují Vaše osobní informace ani registraci.

Pokud by jsme chtěli získat jiné podmínky

Bylo by zbytečné zde psát článek o každé myslitelné půjčce. Stejně jako jsme napsali o typu, kdy peníze přivezou až domů v hotovosti, tak by jste mohli psát o produktech bez registru, bez doložení příjmu, vyplácených na bankovní účet nebo vyplácených složenkou… . Variant je nekončící množství. Psát o každé variantě by nemělo smysl.

Sami můžete navštívit daný srovnávač a zadat si vlastní parametry. A to z hlediska jaké podmínky jste sto splnit (příjem, zaměstnání, zástava, ručení aj.) a i z hlediska, jaké parametry vyžadujete po půjčce (její výše, z jakého sektoru aj.). V tabulce se Vám průběžně aktualizují výsledky. A stejně jako jsme my dospěly k závěru, která z nabídek by byla nejvhodnější pro téma tohoto článku, tak můžete získat i Vy nejvhodnější produkt pro Vaši konkrétní situaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *