Nabízíme přednostně rychlé půjčky a bez poplatku

1Také vás vánoční svátky zruinovaly? Nebo patříte k opozdilcům, kteří shánějí dárky na poslední chvíli? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, budete s největší pravděpodobností ke konci roku shánět rychlé půjčky bez poplatku. Kdo je nabízí a na co si při jejich sjednávání dávat pozor? To se dozvíte na následujících řádcích.

Kdo nabízí rychlé půjčky bez poplatku?

Tento typ finančního produktu naleznete nejčastěji v portfoliu nebankovních poskytovatelů. Ti jsou zpravidla také mnohem přístupnější ke klientům, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo nejsou dostatečně solventní. V takovýchto případech navíc klientovi nepomůže ani banka, která jeho bonitu i příjmy důsledně prověřuje. Nezbývá tedy nic jiného, než zažádat o rychlou půjčku bez poplatku nebankovního poskytovatele.

Jak nenaletět podvodníkům?

Bohužel se stále množí stížnosti na řadu nesolidních nebankovních společností, které z klientů vylákaly peníze, přislíbily jim určitou finanční výpomoc, kterou však ve finále neposkytly. Pokud nechcete skončit, jako takto podvedení lidé, vždy si o dané společnosti, která rychlé půjčky poskytuje, zjistěte dostatek důvěryhodných informací. Nespoléhejte pouze na reakce klientů uveřejněných na stránkách dané firmy, raději zabrouzdejte na internetu nebo ve veřejných diskuzích a zjistěte si maximum dostupných informací. Pokud po vás společnost požaduje nějaký poplatek předem, spojený například s administrativními náklady, raději od ní dejte ruce pryč.

Na co si ještě dávat pozor?

Při podepisování smlouvy si pečlivě přečtěte, co vlastně podepisujete. Pokud některé pasáži nerozumíte, nebojte se zeptat nebo smlouvu prokonzultujte s odborníkem. Pozor si také dávejte na termíny splatnosti i případné pokuty za předčasné splacení. Pokud byste toto podcenili, mohly by se vám letošní vánoční svátky nepěkně prodražit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *