Parádní půjčky pro dlužníky

Půjčky pro dlužníky využívají lidé, kteří již nějaký úvěr splácejí nebo se potýkají s exekucí, popřípadě mají záznam v registru dlužníků (SOLUX, Bankovní registr klientských informací, Nebankovní registr klientských informací). Do těchto registrů se dostanete, máte-li problémy se splácením úvěru, ukládají se zde informace o všech nespolehlivých žadatelích půjček. Pokud nejste uvedení v těchto registrech, bankovní i nebankovní domy vám ochotně poskytnou úvěry. V opačném případě musíte využít půjčky pro dlužníky, kterou nabízí pouze nebankovní sektor a soukromní investoři – tady pozor na podvodníky.

Srovnávač půjček – coolpůjčky.cz

Pro zajímavost nebankovních poskytovatelů půjček je u nás na počátku roku 2015 už 50 000! A nelze se tomu divit, neboť téměř polovina Čechů má problém s jednorázovým výdajem vyšším jak šest tisíc korun a jsou nuceni tak žádat o půjčku. A pokud nechcete trefit na podvodníky, využijte nejrozsáhlejší srovnávač finančních produktů v Česku – coolpůjčky.cz. Zde naleznete přehledný seznam ověřených společností se 109 finančními produkty. Máte zájem o konsolidaci? Komu by se chtělo zbytečně platit poplatky za vedení úvěru? Máte zde k dispozici nástroj pro sjednocení půjček – ušetříte a své dluhy rychle splatíte.

Půjčky do 5 minut – pohodlné řešení

Ohromně populární jsou půjčky do pěti minut. O půjčku žádáte online, nikde nemusíte telefonovat ani faxovat a hlavně se nemusíte nikoho prosit.  Rychlé vyřízení, nedokládáte příjem, není nutný ani ručitel, neplatíte předem žádné poplatky a půjčku můžete splatit předčasně bez obav ze sankcí. A co je nejdůležitější – peníze máte skutečně do pěti minut na svém účtu a to zpravidla do maximální výše 12 500 Kč. To jsou výhody půjčky do 5 minut, nevýhody – musíte mít k dispozici vlastní účet, vysoká úroková sazba, velmi krátká doba splatnosti, jednorázová splátka, platíte poplatek za prodloužení.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *