Půjčky pro nezaměstnané? Jedině bez nahlížení do registru.

Půjčky pro nezaměstnané? Jedině bez nahlížení do registru

Půjčky pro nezaměstnané? Jedině bez nahlížení do registru.Vaše finanční situace je na bodu mrazu. Jednu kapsu máte prázdnou a druhou vysypanou. Ze všech stran se na vás navíc valí kupy složenek a ve schránce se vám začínají hromadit upomínky věřitelů. Již nějakou dobu jste vedeni na úřadech práce a vaše šance na získání bankovní půjčky jsou tedy zcela minimální. Jak tuto situaci řešit? Aktivně a nestrkat hlavu do písku! V dnešní době totiž již existují půjčky bez registru pro nezaměstnané i osoby s minimálním příjmem. Kdo takové půjčky poskytuje a jak je vybírat? To vám prozradíme o několik řádků níže.

Kde seženete půjčky pro nezaměstnané bez nahlížení do registru?

S bankou v této oblasti nepočítejte. Tento typ půjček poskytují výlučně nebankovní instituce. Při výběru společnosti i konkrétní půjčky však mějte na paměti, že není všechno zlato, co se třpytí. Proto nejdříve důkladně zmapujte trh a jeho aktuální produkty a až pak vybírejte. Od věci není také nahlédnout do internetových fór a diskuzí nebo se přeptat u známých či přátel, zda nemají dobrou zkušenost s nějakou úvěrovou společností, kterou by vám mohli doporučit.

Na co si dávat pozor?

Při výběru klaďte důraz zejména na historii vybrané nebankovní společnosti i na její reference. Vyhněte se nápadně výhodným půjčkám bez registru i společnostem, jenž na našem trhu působí krátkou dobu. Při výběru nezohledňujte pouze výši úroků, ale zaměřte se také na hodnotu RPSN či poplatky, jež jsou s poskytnutím půjčky nebo jejím pozdějším splacením neodmyslitelně spjaty.

Při problémech se splácením nepropadejte panice

Nalezli jste výhodnou půjčku bez registru pro nezaměstnané a pohodlně ji vyřídili? Během jejího splácení se ovšem vyskytly jisté komplikace, jež vám neumožnily poslat další řádnou splátku? Rozhodně v této situaci nedělejte mrtvého brouka, ale naopak ji začněte okamžitě řešit. Domluvte se na odkladu splátek nebo na novém splátkovém kalendáři.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *