S hypotékou bez doložení příjmů si můžete pomoci k penězům opravdu snadno

Většina bank má nastavené velice přísné podmínky, za kterých můžete získat hypotéku. Pokud také patříte mezi ty, kterým banka žádost o hypotéku odmítla schválit, potom ještě nemusíte věšet hlavu. Jsou tu totiž i další způsoby, jak získat peníze na to, co chcete. Jedním z těch způsobů je právě hypotéka bez doložení příjmu.

 

Jak můžete takovou hypotéku získat?

Jak už název vypovídá, hypotéku bez dokládání příjmů můžete získat i bez složitého a zdlouhavého papírování. Opravdu nemusíte dokládat Vaše příjmy, a to z žádné oblasti. Jaké jsou tedy podmínky pro získání této hypotéky? Je to věk od 18 do 80 let a možnost zástavy nemovitosti. Ta ovšem nemusí být přímo ve Vašem vlastnictví, ale svoji nemovitost může za Vás zastavit i kdokoliv z Vašich známých. A kolik peněz můžete získat? Až 70 % z odhadní ceny nemovitosti.

bankovky

Kdy je dobré takovouto hypotéku využít?

Hypotéku bez dokládání příjmů můžete použít opravdu na cokoliv. Vždy je ale dobré si vše pečlivě promyslet. O hypotéku zažádejte, pokud:

  • Zvládnete měsíční splátky i přesto, že máte nízké příjmy a banka Vám proto hypotéku neschválila
  • Nechcete nikomu sdělovat důvod, proč si hypotéku berete
  • Máte záznam v registru, kvůli kterému si nemůžete půjčit od banky
  • Potřebujete peníze opravdu rychle
  • Chcete se vyhnout zdlouhavému papírování

Hypotéka bez doložení příjmů Vám může přinést opravdu mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že se opravdu jedná o bezúčelovou hypotéku, můžete ji využít na konsolidaci nevýhodných půjček, či dokonce vyplacení exekuce. Úrok u této hypotéky je totiž již od 4 % p.a. a doba splácení až 30 let. Proto Vás nečekají vysoké měsíční splátky.

Hypotéka bez doložení příjmů Vám může pomoci vyplout vstříc lepší budoucnosti. Proto se o ni neboje požádat. Peníze můžete mít již do 24 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *