Super půjčky nízký úrok

Super půjčky a nízký úrok? Našli jsme je pro vás!

Potřebuji peníze, a to rychle! Ale nechci se zadlužovat na několik let! Přeci jen je lepší mít všechny povinnosti rychle z krku. Líbila by se mi třeba půjčka na týden s žádným nebo minimálním úrokem. Je vůbec něco podobného k nabídce?“ ptá se nejeden klient bank a nebankovních společností. A odpověď je: „Samozřejmě! Taková půjčka není vůbec žádný problém? Kolik chcete půjčit?“ Jaké společnosti tedy super půjčkys nízkým úrokem nabízejí? Do jaké výše? A s jakými poplatky?Super půjčky nízký úrok

Půjčka od Ferratum

Super půjčka s nízkým úrokem je jedním z mnoha produktů, které nabízí i společnost Ferratum. U této společnosti, si totiž můžete vybrat částku od 500 do 10 000 Kč s dobou splatnosti sedm dní. Poplatek za takovou půjčku bude činit přesně 10 %. Pokud si tedy budete chtít půjčit 5 000 korun, vrátíte společnosti Ferratum 5 500 korun. Vše ale máte přehledně rozepsáno právě pod formulářem, ve kterém si vybíráte, kolik si budete chtít půjčit. Nemusíte se tedy bát, že vám něco bude zatajeno, či skryto.

Skvělá půjčka od Zaplo.cz

Další společností, která nabízí super půjčky s nízkým úrokem, je zaplo.cz. Na jejich oficiálních stránkách, stejně jako u předchozího případu, ihned objevíte tabulku, ve které si pomocí posuvníků vyberete částku a dobu, za kterou ji budete chtít splatit. V tomto případě bude doba činit 7 dní a částka může být v rozsahu od 500 do 12 500 Kč. Pokud si zde vyberete částku do 5 000 korun a splatíte-li ji do oněch sedmi dnů, nezaplatíte při splacení absolutně nic navíc! Při výběru vyšší částky bude poplatek za půjčku vždy činit 9,8 % z půjčené částky. Zaplo.cz navíc ještě nabízí možnost prodloužení si půjčky, a to o sedm, čtrnáct nebo celých třicet dnů. Po prodloužení ale očekávejte výdaje navíc. U dalších sedmi dnů zaplatíte 9,8 % z půjčené částky. U čtrnácti dnů musíte zaplatit 12,6 % z půjčené částky a u třiceti dnů se jedná už o 19 % z dané částky. Opět ale máte vše přehledně rozepsáno vedle tabulky, ve které si vybíráte, kolik si budete chtít půjčit.

Půjčka na týden od Netcredit

V neposlední řadě nabízí super půjčky s minimálním úrokem i společnost Netcredit. Zde, stejně jako i na ostatních, výše popsaných stránkách, najdete tabulku s posuvníky, pomocí kterých si vyberete částku a dobu, na kterou si chcete půjčit. Minimální částka na půjčení je zde odlišná od předchozích společností. Je totiž ve výši 1 500 Kč. Maximálně si u Netcreditu můžete půjčit 12 000 korun. Do 4 500 Kč nezaplatíte za půjčku žádné úroky či poplatky navíc. Od této výše se úroky pohybují okolo sedmnácti procent z půjčené sumy. Opět zde máte také možnost si půjčku prodloužit o sedm, čtrnáct nebo třicet dnů a opět za jistý poplatek, který máte přehledně rozepsán pod tabulkou s posuvníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *