Jak a kde vyřídit půjčku bez registru a příjmu

Půjčky bez registru patří k těm nejoblíbenějším nebankovým produktům, se kterými se můžeme setkat. Jsou určeny všem, kteří se již někdy dostali do tíživé finanční situace a jejich jméno „zdobí“ registru dlužníků. Z tohoto důvodu jim v bankách nepůjčí. Takovým lidem potom nezbývá nic jiného, než obrátit se s prosbou o půjčku na nebankovní instituci, která tyto spotřebitelské úvěry nabízí. Jak a kde půjčku bez registru sjednat?

Osobní kontakt na pobočce

Pokud rádi řešíte problémy osobně, nejefektivnějším způsobem bude zajít na pobočku dané společnosti a zde dojednat potřebné detaily. Domluvit si můžete také schůzku přímo s finančním poradcem dané společnosti, který se rád přizpůsobí vašemu dennímu harmonogramu a v případě zájmu vás může navštívit třeba i u vás doma.

Sjednání půjčky bez registru přes internet

Zřejmě tím nejpohodlnějším způsobem, jak o půjčku bez registru zažádat, je vyplnění online žádosti (formuláře), kterou naleznete na stránkách poskytovatelů. Ve formuláři bude nutno vyplnit údaje o své osobě a navolit si můžete také objem finančních prostředků, o které máte zájem. Údaje vyplňujte dle pravdy, posuzovatelé žádosti mají prostředky, jak ověřit jejich pravdivost.

Sjednání půjčky přes telefon nebo prostřednictvím SMS

O půjčku si můžete pohodlně také zavolat a požádat o ni je taktéž možné prostřednictvím jedné SMS. Ne všechny společnosti však tento typ žádostí akceptují. Tuto informaci však budou mít s největší pravděpodobností uveřejněnou na svých stránkách.

Jak probíhá samotné schvalování žádosti?

Při návštěvě pobočky ihned víte, zda vám bude žádost schválena, či nikoli. Pokud odesíláte online žádost, vyjádření o jejím schválení, případně zamítnutí budete znát během několika mála minut. V případě SMS nebo telefonní žádosti znáte vyjádření taktéž obratem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *